SOFTLINE - JPK - Kasy Fiskalne - Oprogramowanie - Żywiec

Przejdź do treści

Menu główne:

Poziom 4


Połącz się z CRK
                     
Jeśli masz komputer połączony z Internetem - podłącz kasę do  komputera za pomocą złącza USB i nie płać dodatkowo za transmisję  danych. To podstawowa wersja kasy.
W dowolnym momencie możesz doposażyć Ergo w moduły komunikacyjne. Czy  masz w swoim sklepie Internet i WiFi? Możesz go wykorzystać do  komunikacji z CRK. Świadczysz usługi lub prowadzisz handel mobilny  w terenie? Wyposaż swoją kasę w modem 3G.

                     
Suma wszystkich zalet
                     
Kasa ERGO ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich naszych kas.  Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu  kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal  płatniczy itp. Konstrukcja kasy, podobnie jak innych urządzeń POSNET,  jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.

                     
Zintegruj się z wagą
                     
Poszerz możliwości swojej kasy ERGO ONLINE, wykorzystując ją  jako nowoczesną i rozbudowaną kasowagę. Jako pierwsi wprowadziliśmy  standard połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Takie rozwiązanie  umożliwia obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Postaw na  innowacyjność - oszczędność czasu, miejsca i energii!


Graficzne wyświetlacze

ERGO ONLINE posiada dwa graficzne wyświetlacze, dzięki czemu zoptymalizowaliśmy czytelność prezentowanych informacji. Dodatkowo wydzieliliśmy pole przeznaczone na wyświetlanie wskazań z wagi. Zarówno klient, jak i sprzedający na bieżąco otrzymują pełną informację o zakupach.

     



Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego