OPROGRAMOWANIE ILUO

ILUO to rozwiązanie dla każdej firmy, która za rozsądne pieniądze chce w profesjonalny sposób zautomatyzować procesy w swojej organizacji. 

Oprogramowanie ILUO jest dostarczane w modelu subskrypcji rocznej. W ramach opłaty użytkownik otrzymuje prawo do pobierania najnowszej wersji w okresie trwania subskrypcji. 

1. Wariant FAKTURA proponujemy dla firm handlowych i usługowych nie prowadzących gospodarki magazynowej. W dowolnym momencie można przejść na wyższy wariant wspierający obsługę gospodarki magazynowej.

2.  Warianty START i KOMFORT dedykowane dla mikro i małych firm prowadzących gospodarkę magazynową. Przedsiębiorca otrzymuje wysoką funkcjonalność przy niskiej cenie oraz prostocie instalacji i konfiguracji.

3. Warianty programów PREMIUM i ULTIMA  dedykowane dla średnich i dużych firm, które korzystają z większej ilości stanowisk pracy w sieci komputerowej, bądź korzystają z wersji internetowych produktów. Posiadają mechanizmy personalizacji stanowisk i pozwalają na dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb firmy. Dostosowanie jest realizowane na etapie wdrożenia. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość stworzenia modułów dedykowanych do konkretnego rozwiązania.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 604 608 597 lub adresem mailowym: handel@softline.

Oprogramowanie Iluo Faktura
Oprogramowanie dla firm Iluo Biznes