KASY FISKALNE ONLINE

Kasy fiskalne online to grupa urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas (w skrócie CRK). CRK  gromadzi szereg danych m.in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Kasy fiskalne online to w pełni samodzielne urządzenia fiskalne podzielone na kategorie: małe, średnie i systemowe; funkcjonujące w przestrzeni biurowej lub mobilnie. Posiadamy pełną ofertę urządzeń wiodącego polskiego producenta Posnet, znanego z niezawodności, nowoczesnego designu i szerokiego asortymentu.

Pamiętaj, że przy zakupie urządzenia fiskalnego, wiążesz się z serwisem urządzenia na najbliższe lata. Softline Żywiec profesjonalnie podchodzi do świadczonych przez siebie usług, będąc wsparciem dla swoich Klientów w całym procesie, zapewniając również serwis posprzedażowy.

Odpowiedzi na najczęściej poruszane zagadnienia dotyczące kas fiskalnych znajdziesz pod poniższym linkiem: Kasa fiskalna w firmie

Potrzebujesz zintegrować kasę fiskalną z terminalem płatniczym, możesz to zrobić za naszym pośrednictwem. Współpracujemy z czołowym dostawcą płatności firmą Polcard. Obowiązek integracji kasy rejestrującej z terminalem płatniczym dotyczy podatników, którzy przyjmują płatności przy użyciu terminala płatniczego i prowadzą ewidencję sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących online. Należy go zrealizować najpóźniej do 1 stycznia 2025 roku.

POSNET ERGO ONLINE

Kasa fiskalna online Posnet Ergo

POSNET MOBILE ONLINE

Kasa fiskalna online Posnet Mobile

POSNET BINGO MAX ONLINE

Kasa fiskalna online Posnet Bingo Max

POSNET REVO ONLINE

Kasa fiskalna online Posnet Revo

FAWAG LITE ONLINE

Kasa fiskalna online Fawag Lite