Kasa fiskalna Posnet Revo online

Posnet Revo online to kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia Revo online z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Liczba PLU: 10 000, 15 000


Grafika na paragonach
W nagłówku i stopce każdego paragonu, lub innego wydruku z kasy, możesz zamieścić dowolną, czarno-białą grafikę używając programu Posnet Grafik. Za jego pomocą samodzielnie wgrasz np. logo sklepu lub ofertę promocyjną czy reklamę.

Działa samodzielnie
Kasa REVO ONLINE może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy można podłączyć: wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp.

NIP nabywcy na paragonie
Możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu.

Odporna na zachlapania i zanieczyszczenia
Kasę Revo można kupić w wersji z silikonową klawiaturą, która uchroni urządzenie przed zabrudzeniami i zachlapaniami. Mechanizm drukujący paragony w kasie Revo został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruchy.

Nowoczesny design
Mechanizm drukujący paragony w kasie Revo został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruchy.

Wagi DS1
Revo współpracuje z dedykowaną – dla kas fiskalnych – wagą elektroniczną DS1. Tarowanie i zerowanie szalki ważącej wprowadzane jest z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. Wagi DS1 występują w rożnych wersjach kolorystycznych (takich samych jak obudowa kasy)

Kasa fiskalna online Posnet Revo