Drukarka fiskalna Posnet Temo online

Drukarka fiskalna Posnet Temo to najmniejsza na rynku drukarka  w wersji ONLINE, którą można zmieścić w kieszeni lub w torbie z laptopem. Pozwala na wydrukowanie 80 000 wierszy paragonu bez zewnętrznego źródła zasilania. W razie potrzeby w każdej chwili możliwe podłączenie drukarki do ładowarki samochodowej lub do komputera z wykorzystaniem gniazda USB.

Posnet Temo ONLINE to drukarka idealna do pracy w terenie. Doskonale sprawdza się na parkingach samochodowych, w wypożyczalniach rowerów lub sprzętu pływającego. Jej nieduży rozmiar sprawia, że bez problemu można ją schować do szuflady biurka. To przydatna funkcja urządzenia dla kancelarii prawnych czy gabinetów lekarskich.

Mobilna i zgrabna
Urządzenie mobilne o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.

Mechanizm drukujące „wrzuć i wyrzuć”
System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

Porty komunikacyjne
Dostępne w urządzeniu porty (WIFI/BLUETOOTH przy wykorzystaniu modułu) umożliwiają równoczesną realizację wielu usług: niezależną komunikację z programem sprzedażowym,
odczyt kopii elektronicznej, a także współpracę z systemami wideo monitoringu sklepowego. Komunikacja z komputerem zawsze odbywa się on-line bez przerywania pracy kasjera.

Superformatka i wydruki niefiskalne
Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.

Wydajny akumulator
Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

Grafika na paragonie
Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę.

Drukarka fiskalna Posnet Temo online